Ask question

Ask Questions and Get Answers from Our Community

Premium Üyelik

Farklı üyeliklerin, farklı avantajları vardır.

İletişim Ekibi

Moderatörlerimiz, sorularınızı cevaplamaya hazır.

• Yeni kurulan ticaret alanımızda eksiklikler olabilir, eksik gördüğünüz yada önerinizi yetkililere bildirebilirsiniz.

Bilgikonsolu Eğitim Blogu Yorumlarınızı Bekliyorum

TheCaspeR

Kayıtlı Üye
Yaklaşık 1 ay sonra okullar açılacağı, için böyle bir projeye başlamayı düşündüm. Kısa süre içerisinde "her gün 2 yazı" kuralını oturtacağımı da düşünüyorum.

Siteye bir göz atıp, en az bir yazımı okuyup site hakkında iyi, kötü eleştirilerinizi yazmanızı rica ediyorum. Tema, görseller, widget yerleşimleri, içeriklerin seçimi veya yazıları yazma şeklim; ne olursa olsun bana iyi veya kötü yorumlarınızı iletebilirsiniz.

Şimdiden desteğiniz ve yorumlarınız için teşekkür ediyorum.

Blog adresi: https://bilgikonsolu.com/

Ufak not: Eğer bana destek olmak istiyorsanız lütfen bir içeriğe yorum yazabilirmisiniz

Baransel

Baransel
Gold Üye
Merhaba TheCaspeR ,
Öncelikle Eline Sağlık Çok Güzel Olmuş,Başarılarının Devamını Dilerim.

Keywords HK.
Websitene Daha Fazla Keywords Eklemelisin.BilgiKonsol Yazdığım Halde Başka Websiteleri Çıkıyor.

Translater HK.
Bazı Kısımlar İngilizce Oraları Türkeçeleştirmeni Tavsiye Ederim.

İmages HK.
Bannerlara Eklediğin Resimleri Biraz Daha Kaliteli Yapabilirsin / Bulabilirsin.

Ellerine Sağlık Başarılarının Devamını Dilerim.
Saygılarımla / Best Regards

TheCaspeR

Kayıtlı Üye
Merhaba TheCaspeR ,
Öncelikle Eline Sağlık Çok Güzel Olmuş,Başarılarının Devamını Dilerim.

Keywords HK.
Websitene Daha Fazla Keywords Eklemelisin.BilgiKonsol Yazdığım Halde Başka Websiteleri Çıkıyor.

Translater HK.
Bazı Kısımlar İngilizce Oraları Türkeçeleştirmeni Tavsiye Ederim.

İmages HK.
Bannerlara Eklediğin Resimleri Biraz Daha Kaliteli Yapabilirsin / Bulabilirsin.

Ellerine Sağlık Başarılarının Devamını Dilerim.
Saygılarımla / Best Regards
Görüşlerin için teşekkür ederim yavaştan halledeceğim onları

Mavera

Kayıtlı Üye
Temayı görünce hep blog açan insanlarınki gibi kalitesiz bir şey geliyor ama seni fexede tanıdığımdanmıdır bilmem yakıştıramadım ve bannerleri kendin yapıp geliştirebilirsin çok eski moda blog açan insanlarınkine benzemiş, farkını konuşturmalısın. tabi daha yeni açıldıysa zaman bulamadıysan kusura bakma ileride güzel birşey olacağını düşünüyorum.

TheCaspeR

Kayıtlı Üye
Temayı görünce hep blog açan insanlarınki gibi kalitesiz bir şey geliyor ama seni fexede tanıdığımdanmıdır bilmem yakıştıramadım ve bannerleri kendin yapıp geliştirebilirsin çok eski moda blog açan insanlarınkine benzemiş, farkını konuşturmalısın. tabi daha yeni açıldıysa zaman bulamadıysan kusura bakma ileride güzel birşey olacağını düşünüyorum.
Görüşlerin için teşekkür ederim vaktim olmadığından öyle tema koydum zaten geçiçi olarak koydum makalelerin hepsi özgün hem kendim yazıyorum hem satın aldıklarım oluyor o tema işini en kısa sürede halledeceğim

Mavera

Kayıtlı Üye
Görüşlerin için teşekkür ederim vaktim olmadığından öyle tema koydum zaten geçiçi olarak koydum makalelerin hepsi özgün hem kendim yazıyorum hem satın aldıklarım oluyor o tema işini en kısa sürede halledeceğim
insanların okuyacağı bir ortam olamsı güzel zaten insanlar makale falan okumuyor.. slime videolarıyla uğraşıyorlar :D insanların ilgisini çekecek tema şart her ne kadar özgün yazsanda bu arada harika yazılar <3 temayı brine yaptır istersen hazır temalar yakışmaz gibi duruyor

TheCaspeR

Kayıtlı Üye
insanların okuyacağı bir ortam olamsı güzel zaten insanlar makale falan okumuyor.. slime videolarıyla uğraşıyorlar :D insanların ilgisini çekecek tema şart her ne kadar özgün yazsanda bu arada harika yazılar <3 temayı brine yaptır istersen hazır temalar yakışmaz gibi duruyor
Video ile uğraşacak vaktim olmuyor şu aralar ileride ders notları vb vb atacam müsait olduğum zamanda temayı gelirim ile yaptıracağım

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt