Ask question

Ask Questions and Get Answers from Our Community

Premium Üyelik

Farklı üyeliklerin, farklı avantajları vardır.

İletişim Ekibi

Moderatörlerimiz, sorularınızı cevaplamaya hazır.

• Yeni kurulan ticaret alanımızda eksiklikler olabilir, eksik gördüğünüz yada önerinizi yetkililere bildirebilirsiniz.

Güzel tema güzel site

Fatih

Kayıtlı Üye
Güzel tema güzel site fakat webmaster forumları çok fazla oldu. Tutma ihtimali düşük sanki

Eren

Moderatör
Öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederiz, amacımız rakip olmak yada yarışmak değildir. Sevdiklerimizle birlikle eğlenceli bir ticaret ortamında beraber olmak.
Şunu belirtmek isterim bu forum yeni domaine geçtiği zaman bomba gibi patlayacağından eminim. Kimseye rakip olmasanız bile gerçekten buralar değerlenecek. Az reklam az çevre ile bu iş tamamdır.

Fatih

Kayıtlı Üye
ben çok daha iyi yerlere geleceğinizden eminim.
Öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederiz, amacımız rakip olmak yada yarışmak değildir. Sevdiklerimizle birlikle eğlenceli bir ticaret ortamında beraber olmak.
Şunu belirtmek isterim bu forum yeni domaine geçtiği zaman bomba gibi patlayacağından eminim. Kimseye rakip olmasanız bile gerçekten buralar değerlenecek. Az reklam az çevre ile bu iş tamamdır.
ben çok daha iyi yerlere geleceğinizden eminim.

Şimdi ben son 1 yıldır açılan webmaster forumlarından hiç birinin tutmadığını gördüm. Açıkcası yine işe yarıyor ama bence niş bir alana yönelmek ve niş alanda forum açmak çok daha mantıklı 😊 ama yinede başarılar dilerim bende takılacam arada

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt